Atribuită
Cumpărare directă
1 Şerveţele Puf pop up 2 str 150 buc Cutii 23 4.89 112.47 21.37 19% 2 Şerveţele mici ptr cafea albe (de masa 25x25 cm 100 buc/pac) Bucati 7 1.99 13.93 2.65 19% 3 Servetele umede antibacteriene Pachete 11 8.99 98.89 18.79 19% 4 Hartie prosop (prosop rola jumbo 100m 2 str calitate premium) Bucati 6 8.89 53.34 10.13 19% TRANSPORT GRATUIT.
- Număr anunț
- DA27142373
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 39513200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,63 RON
- Valoare atribuită
- 278,63 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.