Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 2 buc Camera IP wireless Hikvision 4mp cu AT 12V 2A 4 buc SD Kingston 120GB 25 m Cablu FTP cat 5e 10 buc Pat cablu 25x16 cu adeziv 25 m Cablu myym 2x0.75 2 buc Instalare si configurare camere scoala online 4 buc Curatare laptop, monatre SSD , optimizare software, instalare updates si configurare
- Număr anunț
- DA27134954
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR BRASOV (CUI 4646862)
- Furnizor / câștigător
- BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.115,35 RON
- Valoare atribuită
- 2.115,35 RON
- Data publicării
- 20.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.