Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului 7 circuite Dark Fiber. Tariful total pentru o luna este de 455 EURO fara TVA, reprezentand 2.215,85 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs BNR de 1 EURO=4.87 RON, valabil in data de 16.12.2020.
- Număr anunț
- DA27131898
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72318000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.215,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.215,85 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.