Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MOTOFIERASTRAU STIHL MS 230 C CONFORM DEVIZ. Capac demaror 11230801815 1 153.06 Interventie demaror 1 73.60

Număr anunț
DA27160223
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
EXPOTEHNICA SRL (CUI 10379328)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,66 RON
Valoare atribuită
226,66 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,66 RON

din 226,66 RON estimat