Atribuită Cumpărare directă

1 pac. 500 buc. Tuburi falcon 15 ml, PP, sterile, conice, cu capac PE, Ø17x120 mm, gradate, RCF maxim 17000xg, rezistente la -80°C, autoclavabile la 121°C, 02-502-3001 + 1 pac. 500 buc. TUBURI CENTRIFUGA 50ML, 02-572-3001 + 2 pac. 1000 buc. Tuburi PCR, 0.2ml, individuale, PP, capac plat cu inchidere etansa, cu evaporare scazuta, cu pereti subtiri care asigura transferul rapid si omogen al caldurii, compatibile cu majoritatea termocyclerelor, libere de RNase-, DNase-, ADN-, endotoxine, 8610006 + 2 pac. 1000 buc. Tuburi de microcentrifuga 1.5ml, PP, cu capac cu inchidere de siguranta, cu evaporare scazuta, fara deschidere accdentala a capacelor, auclavablile cu capacul deschis la 121°C, 20 min, RFC maxim 30000xg, libere de RNase-, DNase-, ADN, 5615008 + 2 pac. 500 buc. Tuburi 2ml rezista la centrifugare 30000xg cu capac inchidere etansa libere de pirogeni,libere de Rnase si Dnase siSafety-Cap Microcentrifuge tubes, PP, 2.0 ml, with cap, natural, 2 x 500, centrifugable up to 30000g, RNase,DNase, Pyrogens, 5615108

Număr anunț
DA27149303
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.086,11 RON
Valoare atribuită
1.086,11 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.086,11 RON

din 1.086,11 RON estimat