Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Istoria pe intelesul tuturor - Ghid de pregatire a Examenului de Bacalaureat 2021 si Memorator - ISTORIE - Sinteze teoretice - Clasa a XII-a - Bacalaureat Cod: 6992 - Editura Delfin 1 BUC 40.8571 40.86 5% 2.04 42.9 2 Pachet complet Admitere pentru Academia de Politie Gramatica limbii romane Notiuni Exercitii si Grile. Teste grila de istorie Teste grila de limba engleza. Gramatica vocabular - Alexandru Petricica Cod: 2001 - Road Language Center 1 BUC 147.4286 147.43 5% 7.37 154.8 3 Pachet admitere Academia de Politie: Sinteze de Istorie si Teste de istorie (Paula Maria Darau) Cod: 6454 - Multimedia International 1 BUC 110.5714 110.57 5% 5.53 116.1 4 Lecturi pentru scolari. Clasa a III-a Cod: 9786068148410 - Astro - 10H4 1 BUC 8.381 8.38 5% 0.42 8.8 5 Sub semnul blestemului - Tamara McKinley Cod: 973859183X - Orizonturi - 10I1 1 BUC 16.1905 16.19 5% 0.81 17 6 Coliba unchiului Tom - Harriet Beecher Stowe Cod: 9786067650365 - Andreas - 10K1 1 BUC 8.2286 8.23 5% 0.41 8.64 7 Escrocheria - Mary Higgins Clark Cod: 9739342817 - Orizonturi - 10K2 1 BUC 16.1905 16.19 5% 0.81 17 8 Furnica si porumbita - Lev Nikolaevici Tolstoi Cod: 9786066950282 - Mondoro - 10L1 1 BUC 10.6667 10.67 5% 0.53 11.2 9 Fram ursul polar - Cezar Petrescu Cod: 9786068148809 - Astro - 10L1 1 BUC 7.1238 7.12 5% 0.36 7.48 10 Povesti - I. L. Caragiale Cod: 9789738958265 - Andreas - 10L2 1 BUC 5.1429 5.14 5% 0.26 5.4 11 Alice in tara minunlor (Lews Carroll) Cod: 9789731182834 - Stefan - 10M5 1 BUC 5.7143 5.71 5
- Număr anunț
- DA27129759
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.799,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.799,06 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.