Atribuită Cumpărare directă

Licență AIDA 64 Extreme (cu 1 an mentenanță inclus), conform clauzelor contractuale din contractul nr. A-6151/07.12.2020.

Număr anunț
DA27135622
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
Cod CPV
48983000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169 RON
Valoare atribuită
169 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169 RON

din 169 RON estimat