Atribuită
Cumpărare directă
- Asigurare valori transportate cu autospeciala DJ-11-YGG, pentru ATCP Olt pentru o perioada de 12 luni. Autospeciala rezerva va fi DJ-12-UDT; Valoarea totala estimata a valorilor transportate in decursul acestei perioade de 90 000 000 lei, cu o suma maxima asigurata/eveniment de 10 000 000 lei. Referat de necesitate: OT 208156/ 9.12.2020 intocmit de ATCP Olt si inregistrat la DGRFP Craiova sub nr.CRR DGR 7290/ 09.12.2020. Valoare totala estimativa a achizitiei: 1800 lei (asigurarile sunt scutite de TVA) din care 150 lei pentru o luna -decembrie 2020 si 1650 lei pentru 11 luni din anul 2021. Autovehicule speciale utilizate: DJ-11-YGG (autospecializata Volkswagen- semiblindata LT 35) si ca rezerva DJ-12-UDT (autospeciala Mercedes). Date tehnice : - Transportul se va efectua cu autospecializata Volkswagen- semiblindata LT 35 cu nr. inmatriculare DJ 11 YGG si ca rezerva, autospeciala Mercedes cu nr. DJ -12-UDT, care sunt prevazute din fabricatie cu un compartiment special tezaur cu doua incuietori. Autospecializata este asigurata cu paza inarmata efectuata de catre jandarmi si masina de insotire. Pe timpul transportului, persoanele insotitoare nu stau in incinta compartimentului special iar in ultimii trei ani nu au fost inregistrate evenimente care sa necesite plata unor daune. Riscuri minime asigurate: furt, talharie, cutremure, incendii, uragane, furtuni, explozii, avalanse zapada, accidente de circulatie; Conditii conform scrisorii de intentie publicata .
- Număr anunț
- DA27145191
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CRAIOVA (CUI 4416952)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.