Atribuită
Cumpărare directă
Elaborarea/Intocmirea documentatiei pentru decontarea si confirmarea platilor realizate in cadrul proiectelor finantate prin Programul National de Dezvoltare Locala : Situatia de lucrari nr 4 din 18.12.2020 la lucrarile de Asfaltare strazi in comuna Alunis , Judetul Mures .
- Număr anunț
- DA27141938
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79420000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.