Atribuită
Cumpărare directă
Pliate Albe 2Pl 250Buc/Pachet 15 Pachete/Bax 30.000 PACHET 9.3600 Hartie Igienica Selecta Musetel 3Str 10Role/Set 10.000 SET 12.7400 Sapun Lichid MAMUT 5L 5.000 BIDON 15.8400 Dezinfectant Domestos 5 L 12.000 BUC 39.9000 Saci Menaj 60 L 10/set Grosi 10.000 SET 3.6900 Lavete Praf 5/Set Bonus 4.000 SET 3.2400 Detergent Pardoseala MAMUT 5L 1.000 BIDON 12.2800 Detergent Solutie Geam MAMUT 5L 1.000 BIDON 12.2200 Detergent Solutie Geam Clin Cu Pistol 500ml 1.000 BUC 5.4900 Saci Pubela 120l 10set Grosi 6.000 SET 3.7800 Detergent Grass Anticalcar Gel Wc 750ML 2.000 BUC 9.8200 Detergent Grass Steel Polish Solutie Inox,Crom 600Ml 1.000 BUC 9.4900 Detartrant MAMUT 5L 1.000 BIDON 23.3000 Detergent Vase MAMUT 5L 1.000 BIDON 12.2000 Detergent Grass Antimucegai Dos-Spray 600ml 1.000 BUC 9.2300 Detergent Grass Gel Wc 750ML 1.000 BUC 9.7000 Detergent Grass Pardoseli Universal 5Kg 1.000 BUC 57.2900 Detergent Grass Universal Cleaner 600Ml 1.000 BUC 9.9000 Detergent Grass Torus Mobila Curatare Polish 600Ml 1.000 BUC 11.1400 Spuma De Maini Tork 1L 2.000 BUC 48.0000 Dozator Dezinfectant 500Ml 1.000 BUC 13.8000 Detergent Grass Lichid Vase Lemon Velly 1l 1.000 BUC 11
- Număr anunț
- DA27133924
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA (CUI 4562648)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.351,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.351,62 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.