Atribuită
Cumpărare directă
CIF PROFESIONAL SPRAY MULTISUPRAFETE ANTIPRAF 400ML 101100191 BUC 30.0 10.35 310.50 Solutie pentru curatat geamuri 750 ml Rivex Glass Spring Fresh 11173S BUC 25.0 5.70 142.50 Coada metalica pentru matura 110 cm 13577 BUC 30.0 5.50 165.0 Detergent crema Sano X Cream lemon 1000gr/700ml 16888 BUC 25.0 7.20 180.0 Perie WC cu suport Economic 22301 BUC 25.0 3.50 87.50 Faras coada rabatabila 22999 BUC 25.0 7.50 187.50 Matura plastic fir scurt Gondolina 26052 BUC 30.0 3.50 105.0 Faras lamela cauciuc 26259 BUC 25.0 2.50 62.50 Set curatenie, galeata rotunda, 10 L cu storcator + mop si coada 28871 SET 25.0 10.50 262.50 MATURA NUIELE 39755 BUC 40.0 15.0 600.0 Gel pentru wc 36 ml Fresh discs 5 in 1 marine Duck 548181 BUC 15.0 7.58 113.70 Rezerve 2 bucati Fresh Disc Anitra marine Duck 608588 SET 25.0 9.50 237.50 FAIRY 800ML LEMON 902474 BUC 15.0 5.52 82.80 CLOR GEL IGIENIZANT SUPRAFETE 5L THOMAS MAISTER CLORGEL5L BUC 6.0 23.65 141.90 Sapun antibacterian lamaie si ceai verde, cu glicerina 5 L Clovin HOR-0061 BUC 6.0 24.50 147.0 Rezerve mopuri bumbac 250 gr MOP250 BUC 25.0 3.20 80.0 Matura sorg MSORG BUC 30.0 12.50 375.0 Detartrant 5 l floral Promax PROMDET5FL BUC 6.0 23.97 143.82 Gel WC Promax aqua 5 litri PROMDEZ5AQ BUC 6.0 19.80 118.80 Detergent concentrat pardoseli gresie si suprafete ceramice 5l Promax albastru PROMGR5A BUC 6.0 20.13 120.78 Clor 5l Promax PROMIN5LC BUC 6.0 14.53 87.18 Solutie pentru geamuri 5 L verde cu alcool Thomas Maister SYCSGEAM BUC 5.0 8.96 44.80 Solutie lemn si p
- Număr anunț
- DA27154553
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 4.201,68 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.