Atribuită
Cumpărare directă
Pe baza de 70% alcool, si apa demineralizata, dezinfectantul pentru maini BozoSept a fost creeat pentru dezinfectarea rapida a mainilor prin frecare. Poate fi folosit in orice domeniu, acesta eliminand un spectru larg de bacterii si fungi. Produsul detine AVIZ BIOCID NR. 131/18.09.2020 emis de Institutul National de Cercetare si Dezvoltare medico Militara "Cantacuzino". In conformitate cu standardele: • EN 1276 privind solutiile bactericide • EN 1650 fungicid
- Număr anunț
- DA27142483
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
- Furnizor / câștigător
- TIF TOUR AND GUIDE SRL (CUI 35266863)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.813 RON
- Valoare atribuită
- 1.813 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.