Atribuită Cumpărare directă

montaj videoproiector ( cablu, canal cablu , instalare , conexiune PC )

Număr anunț
DA27145417
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OAR (CUI 29220616)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE SECURITATE ŞI INFORMATICĂ SRL (CUI 26351315)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,18 RON
Valoare atribuită
983,18 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,18 RON

din 983,18 RON estimat