Atribuită Cumpărare directă

Cartus black xxl C13T789140 original Epson workforce pro wf-5620dwf, 4000 pagini

Număr anunț
DA27133603
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.309 RON
Valoare atribuită
2.309 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.309 RON

din 2.309 RON estimat