Atribuită Cumpărare directă

Achizitie polițe RCA pentru autoturismele cu numerele de înmatriculare TM54 CJT și TM 63CJT, valabile 12 luni, începând cu 12.01.2021.

Număr anunț
DA27135665
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat