Atribuită
Cumpărare directă
Test rapid antigen covid 19 este un test de diagnostic in vitro pentru detectarea calitativă a antigenilor noului coronavirus SARS - COV - 2 din tampon nazofaringian, utilizând metoda imunocromatografică rapidă. KIT COMPLET PENTRU TESTARE contine: 25 Dispozitive de testare (casete), 25 Tampoane sterile recolta nazofaringian, 25 Tuburi de extractie cu buffer Manual de utilizare Avantaje: Timpul de testare 15 - 20 minute Sensibilitate clinică = 56/62 = 90,32% (IC 95% * 75,51% până la 92,77%) Specificitate clinică = 200/200 > 99,9% (IÎ 95% * 97,73% până la 100%) Precizie: = 97,71% (IC 95% * 94,98% până la 99,06%) Ambalare: 25 teste/KIT. Declaratie conformitate, marcaj CE Pret afisat per test SE VINDE EXCLUSIV LA KIT DE 25 TESTE
- Număr anunț
- DA27134393
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.575 RON
- Valoare atribuită
- 1.575 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.