Atribuită
Cumpărare directă
PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 8 BUC x 7,67 TRAFALET POLIACRYL 250X70 H 02-0611 8 BUC x 11,81 VOPSEA PITURA ROSU INCHIS 0.6 L 12 BUC x 8,37 PACHET CASABELLA INT.15 L+AMORSA 5 L 10 BUC x 69,73 VOPSEA PITURA NEGRU V53900 4L 4 BUC x 52,92 VOPSEA PITURA GALBEN SULF V53440 4L 4 BUC x 52,92 BASIC ALB VAS WC 403190 (92) 01CIL 5 BUC x 121,85 PLAFONIERA CU SENZOR 2XE27 MF0011-17705 13 BUC x 46,41 ROLA 100M FY 2,5 ROSU H07V-U 1 ROL x 73,87 ROLA 100M FY 2,5 NEGRU H07V-U 1 ROL x 73,87 ROLA 100M FY 2,5 VERDE/GALBEN H07V-U 1 ROL x 73,87 ROLA 100M FY 1,5 ROSU H07V-U 1 ROL x 46,13 ROLA 100M FY 1,5 NEGRU H07V-U 1 ROL x 46,13
- Număr anunț
- DA27159603
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.903,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.903,36 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.