Atribuită Cumpărare directă

PIESE NECESARE -ANTIGEL-3X21.85 LEI -SET AMBREIAJ-1X407.56 LEI -SET DISTRIBUTIE-1X211.76 LEI -POMPA ... mai departe

Număr anunț
DA27146788
Autoritate contractantă
Comuna Iclanzel (CUI 5584679)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI 25064565)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.647,92 RON
Valoare atribuită
3.647,92 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.647,92 RON

din 3.647,92 RON estimat