Atribuită
Cumpărare directă
MFC Brother MFC-L5750DW SCANARE , PRINTARE SI COPIERE FATA- VERSO AUTOMATA , Fax Wireless DADF cu scanare fata-verso automata la o singura trecere viteza printare: 40 ppm, 20 ppm duplex, fpo 7.2 sec, rezolutie 1200 x 1200 dpi, memorie 256MB, tavi 50 + 250 coli (max 1340 coli), duplex (print), PCL6, BR-Script3, IBM Pro-Printer XL, Epson FX-850, PDF v1.7, XPS v1.0, ecran TFT tactil color 12.3cm, ADF 50 coli; copy: max 40 cpm, max 9.2 sec FCOT, 1200 x 600 dpi, scalare 25-400%; scan: CIS, 24ipm mono, 20ipm color, 1200x1200dpi (600x600dpi din ADF), 24-bit, 256 grey scale, Scan to USB, E-mail, OCR, Image & File; fax: 33.6kbps, iFax, Fax to server, PC Fax (send/receive), memorie max 500 pag, USB2.0, Ethernet, USB Host, WiFi 802.11b/g/n, Mobile/Web Based Printing & Scanning, duty cycle max 50.000 pag, recomandat max 3500 pag/luna, consumabil in-box 2000 pagini optional: TN3430(3000 pagini ), TN3480 (8000 pagini), drum DR3400 (30k), tavi 250 coli, 520 coli, garantie 2 an
- Număr anunț
- DA27134838
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA (CUI 4394684)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.990 RON
- Valoare atribuită
- 1.990 RON
- Data publicării
- 19.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.