Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea reperelor selectate

Număr anunț
DA27156999
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PROTECTIE SOCIALA (CUI 13969234)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,27 RON
Valoare atribuită
428,27 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,27 RON

din 428,27 RON estimat