Atribuită Cumpărare directă

Minge volei V100 SOFT 260 Mărime universală 7 39.99 LEI 0% 235.24 LEI 2745730 Minge Baschet R100 M 7 5 17.99 LEI 0% 75.59 LEI 2964093 Minge F00 Hibrid M Alb 5 7 44.99 LEI 0% 264.65 LEI

Număr anunț
DA27171580
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN VELOVAN (CUI 4941455)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
575,48 RON
Valoare atribuită
575,48 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

575,48 RON

din 575,48 RON estimat