Atribuită
Cumpărare directă
Contract furnizare energie electrica pentru locuri de consum din judetul Constanta, alimentate pe joasa tensiune - TARIF MONOM Oferta este valabila pana la data de 23.12.2020 consum estimat : 200/MWh perioada contractuala : 12 LUNI pret oferta energie electrica activa: 502.62 lei/MWh din care: - pret propriu de furnizare: 272 Lei/MWh - tarife reglementate transport • TG: 1.30 lei/MWh • TL: 19.22 lei/MWh - servicii de sistem: 11.96 lei/MWh - tarife reglementate distributie joasa tensiune: 198.14 lei/ MWh ***Pretul de oferta nu contine accize, TVA, contributia pentru cogenerarea de inalta eficienta si valoarea certificatelor verzi.
- Număr anunț
- DA27162469
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI 1869096)
- Furnizor / câștigător
- ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.393 RON
- Valoare atribuită
- 75.393 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.