Atribuită
Cumpărare directă
Aer conditionat Alizee 12000 Btu, Inverter ,R32 Clasa A++, Montaj inclus Montaj inclus in limita a 4 metrii liniari pentru Bucuresti si Jud. Ilfov Garantie 2 ani Clasa energetica A++/A+ Filtru Lavabil Freon ecologic R32 Transport inclus in Bucuresti si Ilvov. Demontare aparat existent gratuit
- Număr anunț
- DA27148369
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI 15885733)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.097,44 RON
- Valoare atribuită
- 3.097,44 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.