Atribuită
Cumpărare directă
Clor parfumat 1l L 80 2.41 Solutie degresanta pereti Cif Power Cleaner Degreser 750ml buc 40 14.50 Detartrant 1l L 40 2.35 Detergent pentru curatat pardoseala CIF lemon Universal L 100 10.54 Rezerve mop fara coada 250 g buc 120 5.04 Sapun lichid cu glicerina pt maini Konga L 60 5.85 Detergent dezinfectant cu efect detartrant si dezodorizant pentru grupuri sanitare Domestos TASKY SANI 4 IN 1 Profesional 750ml buc 80 8.80 Solutie pt pardoseala lemn 750 ml Pronto buc 80 13.31 Solutie spalat geamuri 750 ml buc 60 3.13
- Număr anunț
- DA27162910
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 39812100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.833,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.833,20 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.