Atribuită Cumpărare directă

Folii podale multistrat antimicrobiene folosite pentru decontaminare. Dimensiuni 45cm x 115 cm/ 5 covoare/ pachet Culoare: albastru Se aplica la intrarea in salile de operatie sau in interiorul incintelor care necesita mediu aseptic. Un covor are 30 de folii antimicrobiene.

Număr anunț
DA27138724
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat