Atribuită Cumpărare directă

STEAG UE 100*150, material estraflex tratat UV, STEAG ROMANIA tricolor, 100*150, material estraflex tratat UV

Număr anunț
DA27146955
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,10 RON
Valoare atribuită
109,10 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,10 RON

din 109,10 RON estimat