Atribuită Cumpărare directă

PRIZA SIMPLA PT CP -RELEE MEDIAS GAMA ELEGANT PRIZA DUBLA APLICATA CERAMICA

Număr anunț
DA27147604
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
Cod CPV
31224100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,05 RON
Valoare atribuită
139,05 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,05 RON

din 139,05 RON estimat