Atribuită
Cumpărare directă
EJ211104 Agenda Artilux A4 datata hartie ivory bordeaux buc 7 13.88 EJ211102 Agenda Artilux A4 datata hartie ivory coperta albastru buc 10 13.88 EJ211114 Agenda Artilux A5 datata hartie ivory coperta maro - roscat buc 80 7.55 EJ211401 Agenda Dakota A4 datata hartie ivory coperta albastra buc 20 21.94 EJ211404 Agenda Dakota A4 datata hartie ivory coperta rosu buc 20 21.94 EJ211412 Agenda Dakota A5 datata hartie ivory coperta lavanda buc 20 14.66 EJ211414 Agenda Dakota A5 datata hartie ivory coperta maro roscat buc 20 14.66 EJ211625 Agenda Lux Sandi 15X21 cm Bordeaux buc 25 69.95 SL020613 Caiet de birou Leitz WOW Be Mobile PP 80 file A4 matematica albastru metalizat buc 10 42.5 TC210011P Calendar de birou Romania file EGO 2020 Primaria Dumbraveni buc 40 15.5 TC210008P Calendar de birou EGO Peisaje 21.3 x 11 cm Primaria Dumbraveni buc 35 15.5 TC210002P Calendar de perete Orașele lumi12+1 file 330x480 EGO Primaria Dumbraveni buc 50 18.99 TC210003P Calendar perete Peisaje 12+1 file 330x480 EGO Primaria Dumbraveni buc 50 18.99 TC210001P Calendar perete Romania 12+1 file 330x480 EGO Primaria Dumbraveni buc 50 18.99 TC210004P Calendar perete Strazi 12+1 file 330x480 EGO Primaria Dumbraveni buc 50 18.99 EJ214211 Organizer Porto rosu buc 10 89.85 FT802721 Personalizare agenda serigrafie Primaria Dumbraveni buc 222 4 ON037060 Pix cu mecanism Online Crystal Celebrites corp din aluminiu argintiu cristale Swarovski ambalat in cutie buc 4 225 ON037062 Pix cu mecanism Online Crystal Celebrit
- Număr anunț
- DA27136145
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.772,41 RON
- Valoare atribuită
- 15.772,41 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.