Atribuită Cumpărare directă

01.01.2021 - 31.03.2021 Retransmitere programe audiovizuale - minim 60 canale in sistem analogic si minim 70 canale in sistem digital DVB-C, pentru 50 receptoare TV si intretinere retea interna de distributie.

Număr anunț
DA27145477
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
NETFIL SRL (CUI 14467627)
Cod CPV
32321300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat