Atribuită Cumpărare directă

MASCA PROTECTIE AUTOMATA SUDARE BINZEL DIN 9-13 Măștile de protecţie Abicor Binzel cu ecran cu cristile lichide (LCD)

Număr anunț
DA27149478
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Industrializarea si Marketingul Produselor Horticole HORTING Bucuresti (CUI 13146912)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
Cod CPV
42000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,69 RON
Valoare atribuită
722,69 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,69 RON

din 722,69 RON estimat