Atribuită
Cumpărare directă
Ace spinale 26G, CANTITATE MINIMA 50 BUCATI (CUTIE X 50 BUC ) Materiale componente: canula din otel-inox special si varf Quinke, capatul acului din polipropilena, ambou din rasina epoxidica, muchie scurta, inox de calitate, posibilitate ajustari acului, ambou translucid fara silicon; -Produs fara risc biologic, cu control al sterilizari -Ambalat individual, sterilizare EO -Marcaj CE, Declaratie conformitate 901106 - KDM ace spinale 26G ( 0.45 x 88 ) maro 901120 - KDM ace spinale 27G ( 0.40 x 88 ) gri
- Număr anunț
- DA27144736
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141321-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.912 RON
- Valoare atribuită
- 1.912 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.