Atribuită
Cumpărare directă
1. Paper wipe for general application, disposable, WYPALL* L10, N/A, Airflex#, Roll, Ply: 1, Blue, L×W: 185×380 mm, 6 rolls of 525 wipes KIMB7493 NECUNOSCUT SET 244.67 1.00 244.67 2. sticlute (vials) de 20 mL 702021 100 buc 2 Macheray Nagel 87.44 174.88 Screw neck vial, N 24, 27.5x57.0 mm, 20.0 mL, flat bottom, clear Autosampler compatibility Agilent/Tekmar AQUATek 70, Agilent/Tekmar SOLAtek 72, Agilent/Varian Archon Purge + Trap, Agilent 7695A, Analytik Jena multi N/C 3000 (TOC), Dimatec Dimatoc 200 / 300 / 400, Dionex ASE 200, GE Instruments Sievers 900, Hach Lange IL 550 TOC-TN, IMT GmbH VSP4000, O.I. Analytical 1020A / 1088 / 1096+ / 4551A / 1552, Shimadzu ASI-V, Teledyne Tekmar STS 8000 TOC, Thermo Scientific HiPerTOC, Viscotek Vartex 3. capace pentru sticlutele de 20 mL 702059 100 buc 1 Macheray Nagel 131.49 131.49 Screw closure (bonded), N 24, PP, white, closed top,Silicone w./PTFE beige,3.2mm
- Număr anunț
- DA27134407
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 551,04 RON
- Valoare atribuită
- 551,04 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.