Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE TOPOGRAFIE SI CADASTRU - PRIMA INSCRIERE IMOBIL- 17 IMOBILE/STRAZI AFLATE IN PROPRIETATEA UAT BORSA

Număr anunț
DA27141539
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
PROTIM COMARNIC SRL (CUI 37487461)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.750 RON
Valoare atribuită
29.750 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.750 RON

din 29.750 RON estimat