Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole de birou NR. CRT. DENUMIRE PRODUS UM CANTITATE PRET UNITAR LEI/UM FARA TVA VALOARE TOTALA LEI FARA TVA 1 HARTIE XEROX A4 TOP 55 12.61 693.55 2 FILE PLASTIC SET 2 8.40 16.80 3 MARKER EDD 300 BUC 2 2.86 5.72 4 MARKER EDD 750 BUC 2 10.92 21.84 5 DOSAR PLASTIC BUC 200 0.55 110.00 6 TONER BROTHER TN 2310 BUC 3 189.08 567.24 7 TONER SAMSUNG ML 1042 BUC 1 84.03 84.03 8 TONER TOSHIBA T-4590 BUC 1 327.73 327.73 9 MOUSE GENIUS DX 110 BUC 1 25.21 25.21 10 TONER BROTHER TN 2411 BUC 2 189.08 378.16 11 TONER BROTHER TN 3170/3280 BUC 1 84.03 84.03 12 TONER HP Q 2612A BUC 2 84.03 168.06 13 TELEFON KX-TS 500 FX BUC 2 55.46 110.92 14 BANDA CORECTOARE BUC 3 2.69 8.07 15 PRELUNGITOR 5M6P BUC 2 25.21 50.42 16 TOTAL VALOARE FARA TVA 2651.78

Număr anunț
DA27137934
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.651,78 RON
Valoare atribuită
2.651,78 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.651,78 RON

din 2.651,78 RON estimat