Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 23 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Suceava Sume asigurate/persoana: Subgrup 1 -23 persoane - Deces: 10.000 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 36.00/zi x 30 zile - Interventii chirurgicale ca urmare a unui accident: Max. 1.500 RON - Incapacitate temporara de munca ca urmare a unui accident: 32.00/zi x 30 zile - Arsuri : Max. 1,500 RON - Fracturi:Max. 1.500 RON - Cheltuieli medicale ca urmare a unui accident: 500.00 - Invaliditate permanenta sau partiala ca urmare a unui accident: Max. 11.000 RON Acoperire: permanenta (24 ore din 24 ore) Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: decembrie 2020
- Număr anunț
- DA27175436
- Autoritate contractantă
- COMUNA DORNA ARINI (CUI 6576100)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.872,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.872,47 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.