Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici Comutator pentru selectarea modurilor de lucru. Tragaci lat pentru facilitarea operarii si a controlului. Multiple setari ale unghului bitului. Manerul spate si maner lateral soft grip pentru oboseala redusa. Specificatii Capacitate Burghiu 40mm (1-9/16") Carota 105mm (4 - 1/8") Putere nominala 1,100W Prindere SDS max Turatia in gol 620/min. Rata de impact in sarcina 2,800/min. Lungime totala 448mm (17-5/8") Greutate 7.1kg (15.6lbs.) cu maner lateral Accesorii standard Maner lateral Opritor Vaselina A (30g) Valiza de transport
- Număr anunț
- DA27166818
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- TONITRADE BUSINESS SRL (CUI 38141910)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.497 RON
- Valoare atribuită
- 4.497 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.