Atribuită Cumpărare directă

Red Infinity 10 GB – 4 numere – 8 euro/numar Nelimitat minute/sms in toate retelele nationale Nelimitat minute in retelele fixe internationale din Zona SEE Nelimitat minute/sms in roaming Zona SEE 10 GB trafic de internet national din care pana la 4 GB in roaming Zona SEE Red Infinity X3 – 4 numere – 18 euro/numar Nelimitat minute/ sms in toate retelele nationale Nelimitat minute/sms in roaming Zona SEE Nelimitat minute/sms internationale in retelele fixe/mobile din Zona SEE Nelimitat internet mobil National din care pana la 10 GB in SEE* 100 unitati si 800 MB trafic in roaming Zona 2 Red Infinity X6 – 1 numar – 50 euro/numar Nelimitat minute/ sms in toate retelele nationale Nelimitat minute/sms in roaming Zona SEE Nelimitat minute/sms internationale oriunde in lume Nelimitat internet mobil National si internet mobil in roaming SEE* 400 unitati si 2 GB trafic in roaming Zonele Balcani,2,3,4,5. Serviciul fax2mail – 2 numere – 4 euro/numar. Valoare lunara abonament = 162 euro fara tva, reprezentand 799,56 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone valabil pentru 21.12.2020. Operatorul economic trebuie sa asigure portarea numerelor din actuala retea utilizata de autoritatea contractanta (Telekom) si sa asigure gratuitatea abonamentelor pana la 23.04.2021.

Număr anunț
DA27163581
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.189,44 RON
Valoare atribuită
19.189,44 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.189,44 RON

din 19.189,44 RON estimat