Atribuită Cumpărare directă

Pachet abonament acces Lege5 BUSINESS Online - 5 conturi si Lege5 LEADER Online - un cont

Număr anunț
DA27182486
Autoritate contractantă
Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Regiunea Bucuresti-Ilfov (CUI 30758547)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.548 RON
Valoare atribuită
4.548 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.548 RON

din 4.548 RON estimat