Atribuită Cumpărare directă

Centrala termica, montare si autorizare pentru Ambulanta Urlati: Centrala termica in condensare 24kW, Buderus 1buc. Materiale montaj (filtru antimagnetita, fitinguri si teava, robineti izolare, consumabile) Manopera demontare/montare centrala termica + transport PIF/AF centrala termica, conform ofertei de pret. Achizitia se va finaliza prin incheierea unui contract de furnizare.

Număr anunț
DA27160158
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
VINIFER BERTOLA SRL (CUI 18520120)
Cod CPV
45331100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.152 RON
Valoare atribuită
5.152 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.152 RON

din 5.152 RON estimat