Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 top 25 12.61 315.13 2 PERFORATOR Buc 1 29.41 29.41 3 FOLII PROTECTIE A4 Set 5 12.61 63.03 4 DOSAR PVC Buc 50 0.42 21.01 5 SUPORT DOSAR PVC Buc 50 6.72 336.13 6 SFOARA BUMBAC Buc 6 2.52 15.13 7 FOI PARCURS PERSOANE Buc 10 4.62 46.22

Număr anunț
DA27162051
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IALOMITA (CUI 4364780)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,05 RON
Valoare atribuită
826,05 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,05 RON

din 826,05 RON estimat