Atribuită Cumpărare directă

Broasca cu butuc Ferroneria 1buc*69.00lei=69.00lei Bec economic 2buc*10.00lei=20.00lei Saiba 16 1buc*0.50lei=0.50lei Broasca cu butuc 1buc*60.00lei=60.00lei Matura strada 2buc*28.00lei=56.00lei Broasca cu cheie Panda mare 1buc*65.00lei=65.00lei Ornament broasca 1buc*5.00lei=5.00lei Termometru 2buc*7.00lei=14.00lei Tub fluorescent 5buc*8.00lei=40.00lei Starter 65W 5buc*4.50lei=22.50lei Smirghel #100 1buc*3.00lei=3.00lei Pensula 100 1buc*11.00lei=11.00lei Pensula 80 1buc*10.00lei=10.00lei Pensula 50 1buc*4.50lei=4.50lei Chit universal de cutit 1buc*8.00lei=8.00lei Aracet lemn 1buc*4.00lei=4.00lei Sifon scurgere cu ventil 40/32 1buc*16.00lei=16.00lei Capse pentru lemn 1buc*3.00lei=3.00lei

Număr anunț
DA27161630
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENAD (CUI 29163308)
Furnizor / câștigător
SOPON ESTERA I.I. (CUI 23436514)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,50 RON
Valoare atribuită
411,50 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,50 RON

din 411,50 RON estimat