Atribuită Cumpărare directă

LINE PRELUNGITOR 6P 5M 3X1,5 CU LINE PRELUNGITOR 4P 3M 3X1,5 CU LINE PRELUNGITOR 3P 3M CU 2xUSB LINE PRELUNGITOR 6P 3M 3X1,5 CU LINE PRELUNGITOR 3P 3M 3X1,5 CU CONVECTOR ELECTRIC 2500W B2500

Număr anunț
DA27173551
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE GUSTI" NEREJU (CUI 22786740)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.629,56 RON
Valoare atribuită
1.629,56 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.629,56 RON

din 1.629,56 RON estimat