Atribuită Cumpărare directă

COOLCUBE STORAGE RACK Temperature0°C for up to 4 hours Capacity: 36 x 1.5ml 96 x 0.2ml 12 x 0.2ml PCR Strips 1 x 96 well PCR Plate. Insotit de certificat de conformitate la livrare.

Număr anunț
DA27174722
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat