Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta UFS500 Caserola 500 ml pt supa, pse, 25 buc/set PAC 20 4.95 99.00 507PL Hartie igienica mini jumbo 2 straturi, deink, alb, 310gr. BUC 12 2.96 35.52 MATPOLKA Matura polka fara coada BUC 5 4.23 21.15 MATURA3 Matura vals clasic, 24 buc/cutie BUC 5 4.12 20.60 COADA Coada metalica cromata BUC 10 4.01 40.10 S120/10LN Saci menajeri 120litri Rapido, negri, 10 buc/rola, Ldpe ROLA 30 3.90 117.00 0748POL Saci menajeri 35litri Rapido, negri, 50buc/rola, Hdpe BUC 30 2.34 70.20 UFS500C-QP Capac caserola 500 ml pt supa, pse, 50 buc/set BUC 10 4.95 49.50 8 122 453.07
- Număr anunț
- DA27190238
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,07 RON
- Valoare atribuită
- 453,07 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.