Atribuită Cumpărare directă

Perioada contractuala 01.01.2021-30.04.20201 Cantitate estimata a fi consumata: 300 MWH

Număr anunț
DA27186569
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.247 RON
Valoare atribuită
47.247 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.247 RON

din 47.247 RON estimat