Atribuită
Cumpărare directă
Test imunocromatografic pentru detectia anticorpilor HIV1/2 din probe de sange integral, ser sau plasma. Specificatii tehnice: Senzitivitate: 100%; Specificitate: 99,5%. Testarea și citirea rezultatului se vor efectua cu aceeași casetă Timpul necesar obținerii rezultatului (în minute): 3-17 min. Se pastreaza : la temperatura camerei/între 2-30 grade Celsius Ambalare: Kit cu 25 casete/teste ambalate individual; pipete; buffer; sunt insotite de instructiuni de utilizare. Testele se pastreaza la temperatura cuprinsa intre 2 si 30 C Marcaj CE IVD. Producator: Biotest Hangzhou - RightSign Termen de valabilitate: 12-24 de luni
- Număr anunț
- DA27149411
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.864 RON
- Valoare atribuită
- 2.864 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.