Atribuită Cumpărare directă

General Ti pLine-interactive Putere 2000 VA Management software Nu Incarcare 1200 W Numar baterii 2 Timp de incarcare 6 Ore Conectivitate: 4 x Schuko Alarme Sonore Mod baterie Da Baterie slaba Da Supraincarcare Da Alte informatii Dimensiune 320 x 182 x 130 mm Greutate 11 Kg

Număr anunț
DA27168753
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.004,10 RON
Valoare atribuită
6.004,10 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.004,10 RON

din 6.004,10 RON estimat