Atribuită Cumpărare directă

AMORTIZOR SERIA 300 W-ALB (1022V CF WE)

Număr anunț
DA27146152
Autoritate contractantă
Scoala "George Emil Palade" Ploiesti (CUI 2843280)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34325100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,78 RON
Valoare atribuită
153,78 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,78 RON

din 153,78 RON estimat