Atribuită Cumpărare directă

21 mp JALUZELE VERTICALE. IN PRET SUNT INCLUSE SI URMATOARELE SERVICII: MASURATORI, TRANSPORT SI MONTAJUL LA SEDIUL BENEFICIARULUI

Număr anunț
DA27170871
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
MAYDAY SRL (CUI 6370223)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134 RON
Valoare atribuită
1.134 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134 RON

din 1.134 RON estimat