Atribuită Cumpărare directă

Servicii de service si intretinere tehnica de calcul si retele de date la sediile DSPJBV- Abonament lunar cu 10 interventii de 2 (doua) ore Pretul ofertat include transportul pana la sediul beneficiarului Pretul ofertat include diagnosticarea si manopera de reparatie a echipamentelor, pretul nu include piesele de schimb Timpul de interventie de la solicitarea telefonica este de maxim 4 ore Interventiile solicitate in afara celor incluse in abonament vor fi tarifate la 100 lei / ora + TVA

Număr anunț
DA27184020
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat